baris-akarsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

baris-akarsu

lütfen baris hakkindaki düsuncelerinizi yaziniz eminim o su anda herkesin söyledigini duyabiliyor.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

barışa...

YazarMesaj
moderator-isoe
Admin
moderator-isoe

barışa... Empty
MesajKonu: barışa...   barışa... Icon_minitimeÇarş. Tem. 04, 2007 4:01 pm

O böyle istedi çünkü,hayalini kurduğu fırsatı yakalamayı herşeye,canına bile değişirdi,öylede yaptı.Ona iki seçenek sunuldu ya hayali gerçekleşmeden uzun bir yaşam yada hayaliyle birlikte kısacık bi serüven.Barış tabiki hayalinin peşine düştü.Neden böyle oluyor?Neden hep birşeyleri değiştirebilecek adamlar bu kadar erken terk ediyor bizi?Neden Allah onları yanına daha çok gençken çağırıyor,malum sevdiği kuluydu ya Allahın,erken gitmesi farz olmuştu.Neden bıraktın bizi halbuki yapacağın değiştireceğin o kadar çok şey vardıki.Sen bizim oraların uşağıydın.Seni ilk gördüğüm gün o yarışmada,öldüğün zaman arkandan yaş dökeceğim aklıma gelmezdi hiç.Ama sen bizdendin,bizim oralardandın.Bizim oralardan pek senin gibisi çıkmaz belkide o yüzden garipsedim seni ilk gördüğümde ama sen bizim oraların uşağısın,kardeşim gibiydin,abim gibiydin,çok yakın bir dostum,izinden gittiğim,bana yol gösteren adam gibi adamdın,nede olsa bizim oraların uşağıydın.Arkandan yaş döken bu kadar insanı görüyorsun demi gökyüzünden(o melek kanatlarıda sana pek yakışmamıştır karizmanı bozmuştur ama sen bulmuşsundur ordada matrak bişeyler) ve yine o adamın içini ısıtan gülümsemenle gülüyorsun,belkide yine o garip ama içten yorumlarından biriyle vay be bu kadar seven varmıydı beni diyorsun.Ama sen bizim oraların uşağısın,hep izindeyim Barış abi,senin gibi 27 yaşımda da bohçayı toplasam,hep izindeyim,
sen benim için efsanesin
-----safranbolu diyarından ismail------
http://barisakarsu.forumotion.com

barışa...
1 sayfadaki 1 sayfası